Magazín

Súťaž - vyhodnotenie

Máme výhercu súťaže o Airfryer HD9220 od firmy Philips v hodnote 179 Eur!* 

Airfryer – vynikajúce hranolčeky bez oleja

HD9220 20 RFT  12111200te-150S teplovzdušnou fritézou Philips Airfryer HD9220 pripravíte chrumkavé hranolčeky bez oleja! Airfryer s patentovanou technológiou RapidAir frituje za pomoci rýchlo cirkulujúceho horúceho vzduchu. Preto si vychutnáte nielen vynikajúce zemiakové hranolčeky, ale aj grilované mäso či dokonca čerstvo upečené muffiny pripravené zdravo a rýchlo! Balenie obsahuje brožúru s chutnými receptami pre nekončiacu inšpiráciu. Praktický oddeľovač jedla umožňuje pripravovať dve suroviny naraz a vzduchový filter zaisťuje, aby vaša kuchyňa ostala čistá a bez zápachov. Vďaka časovaču sa nemusíte obávať, že jedlo pripálite. Prekvapte svoju rodinu či priateľov zdravými pochúťkami s Philips Airfryer.

Máme výhercu!

HD9220 20 E1P  1204200us2-200Do súťaže na stránke naihrisko.sk sa mohol zapojiť každý, kto najneskôr do 29.9.2013 pridal aspoň jedno ihrisko do katalógu slovenských detských ihrísk a zároveň zdieľal obrázok s upozornením na súťaž z Facebook stránky www.facebook.com/naihrisko.

Vyžrebovaným výhercom sa stala používateľka s menom "Bazalka". Srdečne jej blahoželáme a výhru jej čoskoro doručíme. Ďakujeme každému, kto sa do našej súťaže zapojil a prispel tak k celoslovenskému monitoringu stavu detských ihrísk.

Prečo sme si vybrali práve dátum 30.9.2013?

naihrisko square pop-up v2-250x250-150Dátum pre zverejnenie výhercu našej súťaže nie je náhodný. Dňa 20. novembra 1989 prijalo Valné zhromaždenie Spojených národov  v New Yorku Dohovor o právach dieťaťa. V mene vtedajšej Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky bol dohovor podpísaný v New Yorku 30. septembra 1990 prezidentom republiky.

Súčasťou článku 31 je ustanovenie: Štáty, ktoré sú zmluvnými stranami tohto Dohovoru, uznávajú právo dieťaťa na oddych a voľný čas, na účasť v hrách a oddychovej činnosti zodpovedajúcej jeho veku, ako i na slobodnú účasť v kultúrnom živote a umeleckej činnosti. Veríme, že aj našou činnosťou prispievame k naplneniu tohto ustanovenia a napomáhame tak napĺňať Dohovor o právach dieťaťa aj na Slovensku. Celý text Dohovoru nájdete na stránke Unicef.

Táto súťaž je zároveň našim poďakovaním za vašu pomoc pri monitoringu stavu ihrísk na Slovensku.

Cenu do súťaže venovala spoločnosť Philips Slovakia.

Philips-logo-Wordmark 2008 RGB-200

 

© naihrisko.sk